Titles you rated
26 YearsRated ★ 3.0- WishRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 5.0
Get SmartRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 2.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Mission Possible: Kidnapping Granny KRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
SecretRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 2.0
2012Rated ★ 2.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0