Series
Ratings
33
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Dash & LilyRated ★ 3.5
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
AwayRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
Wizards: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.5
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.5
Trollhunters: Tales of ArcadiaRated ★ 4.5
3Below: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
3Below: Tales of ArcadiaRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.5
Beastars Season 1Rated ★ 4.5
Into the NightRated ★ 4.5
Run with the WindRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5