Titles you rated
Good NewsRated ★ 3.5
Barton FinkRated ★ 2.5
ManokRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
MisericordiaRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 3.0
AmélieRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 2.5
ShopliftersRated ★ 4.5
HerRated ★ 3.0
BabylonRated ★ 4.0
RipplesRated ★ 3.5