Movies
Ratings
297
Demolition ManRated ★ 3.0
The Last of the MohicansRated ★ 2.5
FelonRated ★ 4.5
25th HourRated ★ 4.5
Hotel RwandaRated ★ 4.0
The Bridges of Madison CountyRated ★ 5.0
Top GunRated ★ 3.5
October SkyRated ★ 4.0
MindhuntersRated ★ 4.0
The MachinistRated ★ 4.0
G.I. JaneRated ★ 4.0
HeatRated ★ 2.5
The Greatest Game Ever PlayedRated ★ 4.5
The Eighth DayRated ★ 4.5
Coach CarterRated ★ 4.0
A History of ViolenceRated ★ 4.5
Remember the TitansRated ★ 3.5
Red DragonRated ★ 1.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.5
CollateralRated ★ 4.5