Titles you rated
Swing KidsRated ★ 2.0
SicarioRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
Will You Be ThereRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 3.5