Series
Ratings
112
Fight For My WayRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Delicious GuysRated ★ 4.0
Crying Out Love, in the Center of the WorldRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.0- 특수사건전담반 TENRated ★ 3.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.0
Special Affairs Team TENRated ★ 3.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.5