Titles you rated
- The CureRated ★ 4.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.5
DivergentRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.5
Dark SkiesRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 4.0
Naruto the Movie: The LastRated ★ 4.0
Enter NowhereRated ★ 4.5
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 3.5
DisconnectRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Hide and SeekRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.0
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.0