Movies
Ratings
1626
FrankensteinRated ★ 5.0
L' Etarnger Du PlageRated ★ 3.5
After This DeathRated ★ 1.5
Wall to WallRated ★ 2.0
HereticRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 5.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
Devils StayRated ★ 0.5
PLAVE 'Dash' in CinemaRated ★ 5.0
Drawing CloserRated ★ 2.5- Grey Shelter The MovieRated ★ 5.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
MetamorphosisRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0
Return to OzRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.5
UprisingRated ★ 3.5
RenfieldRated ★ 3.0