Titles you rated
Dear XRated ★ 4.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.0
Ball Boy TacticsRated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 1.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 1.0
TriggerRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 2.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 2.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.5
Family PlanRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
The AuditorsRated ★ 4.0
LIFERated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5- DoubtRated ★ 5.0
Not Very Powerful, But AttractiveRated ★ 3.0