Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
Cold EyesRated ★ 0.5
My Sassy GirlRated ★ 0.5
Secretly, GreatlyRated ★ 0.5
The ThievesRated ★ 0.5
BurningRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.5
The Berlin FileRated ★ 0.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
The Battleship IslandRated ★ 0.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
I Feel PrettyRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5