Titles you rated
Long Live the KingRated ★ 3.5
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 2.5
Man of MenRated ★ 3.0
CollectorsRated ★ 1.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 1.5
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.5
Snatch UpRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 4.0
Samjin Company English ClassRated ★ 2.5
Believer: extended cutRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.5
MoneyRated ★ 4.0
Seoul StationRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.5
Big MatchRated ★ 0.5
Start-UpRated ★ 4.0