Movies
Ratings
184
The GodfatherRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 2.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
The Happy LifeRated ★ 3.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 2.0
8 MileRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 2.0
The Bourne SupremacyRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0