Titles you rated
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 2.5
Happy EndRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.0
The World of UsRated ★ 4.5
Kong: Skull IslandRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
RageRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
SullyRated ★ 4.0
Coming HomeRated ★ 5.0