Titles you rated
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Tomorrow's CantabileRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
Liar GameRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0
God's Quiz Season 2Rated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
God's QuizRated ★ 5.0- 데스노트Rated ★ 5.0