Movies
Ratings
227
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.5
DogvilleRated ★ 5.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.5
The Book of SolutionsRated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 2.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
The ShiningRated ★ 5.0
RawRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
The Best OfferRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
A Serious ManRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
MoonRated ★ 3.0
I Still Know What You Did Last SummerRated ★ 0.5
I Know What You Did Last SummerRated ★ 3.0
EmmaRated ★ 1.0