Titles you rated
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 3.5- The Lost RoomRated ★ 5.0
Future ManRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 4.5
Twin PeaksRated ★ 5.0
Twin PeaksRated ★ 5.0
ClariceRated ★ 4.5
Why Women KillRated ★ 4.0
The RookieRated ★ 5.0
HumansRated ★ 5.0
HumansRated ★ 4.5
HumansRated ★ 4.5
The RookieRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 5.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
New AmsterdamRated ★ 4.0
Schitt's CreekRated ★ 5.0