Movies
Ratings
314
IdentityRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.5
MovingRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 3.5
The PostRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.0
The Kirishima ThingRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 3.0
The Green RayRated ★ 3.5