Titles you rated
AtonementRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 2.0
White ChicksRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 2.0
Star Trek: BeyondRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 1.0
My Big Fat Greek WeddingRated ★ 1.0
Saving Private RyanRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 1.0
Steel RainRated ★ 1.0
Wonder WomanRated ★ 3.0
Wild ChildRated ★ 1.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 1.0