Titles you rated
Notting HillRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.0
My Dear EnemyRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0
A Short Film About LoveRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5
Betty BlueRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 3.0
CarolRated ★ 5.0
Milky Way Liberation FrontRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5