Titles you rated
- Searching for the Full MoonRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.0
KRated ★ 1.5
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.0
A Certain Magical IndexRated ★ 3.5
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.0- Black BulletRated ★ 2.5
Death March to the Parallel World RhapsodyRated ★ 2.5
Arifureta: From Commonplace to World's StrongestRated ★ 3.0
High School Prodigies Have It Easy Even in Another World!Rated ★ 2.5
VagabondRated ★ 3.0
BigRated ★ 3.0
Mary Stayed Out All NightRated ★ 2.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Dream High 2Rated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 3.0
One More Happy EndingRated ★ 3.0