Titles you rated
True DetectiveRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 넘버스Rated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Prison Break Season 4Rated ★ 1.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.0
Prison Break Season 3Rated ★ 2.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 4.5