Titles you rated
F1: The MovieRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 3.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 3.5
Perfect DaysRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Gladiator IIRated ★ 3.0
Blue JasmineRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
The KillerRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 5.0
We Are Your FriendsRated ★ 3.0
Poor ThingsRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 4.0