Titles you rated
The TrunkRated ★ 3.0
Peaky Blinders Season 6Rated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 4.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 5.0
1899Rated ★ 2.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5- Money Heist Season 5Rated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Move to HeavenRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
Familiar WifeRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 3.5