Movies
Ratings
223
ShineRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 5.0
The Art of SeductionRated ★ 3.0
Barefoot GibongRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Forbidden QuestRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.0