Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
The Devil's ViolinistRated ★ 4.5
FaustRated ★ 4.0
Le Week-EndRated ★ 4.0
Abraham Lincoln vs. ZombiesRated ★ 1.5
ScreamersRated ★ 2.5
GoemonRated ★ 0.5
Rio 2Rated ★ 4.0
Dorian GrayRated ★ 4.0
The Last Exorcism Part IIRated ★ 1.5
Jeepers Creepers 2Rated ★ 3.5
City of EmberRated ★ 3.5
Mean StreetsRated ★ 3.0
The Heir Apparent: Largo WinchRated ★ 4.0
I Spit on Your GraveRated ★ 3.5
The Man Who LaughsRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 3.5
NotoriousRated ★ 3.5
Freddy vs. JasonRated ★ 2.0
American WeddingRated ★ 3.5