Titles you rated
 First SummerRated ★ 4.0 First SummerRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Like Father, Like SonRated ★ 4.0 Like Father, Like SonRated ★ 4.0
 The Truman ShowRated ★ 4.0 The Truman ShowRated ★ 4.0
 Fight ClubRated ★ 4.5 Fight ClubRated ★ 4.5
 Pride & PrejudiceRated ★ 3.0 Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
 MidsommarRated ★ 3.5 MidsommarRated ★ 3.5
 The Boy and the HeronRated ★ 3.5 The Boy and the HeronRated ★ 3.5
 Ghost in the ShellRated ★ 3.5 Ghost in the ShellRated ★ 3.5
 NopeRated ★ 3.0 NopeRated ★ 3.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
 ElementalRated ★ 3.5 ElementalRated ★ 3.5
 2046Rated ★ 3.0 2046Rated ★ 3.0
 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5 Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0 Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
 OppenheimerRated ★ 4.0 OppenheimerRated ★ 4.0
 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0 Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0 Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.0
 Django UnchainedRated ★ 4.0 Django UnchainedRated ★ 4.0