Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 0.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
The UnjustRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 3.5
We Are BrothersRated ★ 2.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5- Bernarda AlbaRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
The Bridges of Madison CountyRated ★ 3.5
Notre Dame de ParisRated ★ 3.0- Arko Live Musical SidereusRated ★ 2.5
- WertherRated ★ 0.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.5
Frankenstein : The Musical LiveRated ★ 3.0- 뮤지컬 배니싱Rated ★ 2.0
RunRated ★ 3.0