Titles you rated
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
TorikoRated ★ 4.5
Tanaka-kun is Always ListlessRated ★ 2.5- 괴담 레스토랑Rated ★ 4.0
- Fairy TailRated ★ 3.0
The Masterful Cat Is Depressed Again TodayRated ★ 3.0
LIAR GAMERated ★ 2.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Angels of DeathRated ★ 3.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 2.5
Cells at Work! Code BlackRated ★ 3.0
Cells at Work!!Rated ★ 3.5
Cells at Work!Rated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 3.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 2.5- The Future DiaryRated ★ 3.0