Movies
Ratings
190
The Face ReaderRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 1.5
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 5.0