Movies
Ratings
62
Iron ManRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
200 Pounds BeautyRated ★ 5.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0