Series
Ratings
91
Some Day or One DayRated ★ 4.0- Flower Shop Without a RoseRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
SuitsRated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 3.0
MistressesRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Matrimonial ChaosRated ★ 3.5
Please Love The Useless MeRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Marriage, Not DatingRated ★ 2.5
Drinking SoloRated ★ 5.0
Pretty Little LiarsRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Manhattan Love StoryRated ★ 4.0
White CollarRated ★ 4.0