Titles you rated
City of GodRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Miss SloaneRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
RomaRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 1.0
A Good Day to Die HardRated ★ 1.5
The Great GatsbyRated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 0.5
FluRated ★ 1.5
ElysiumRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0