Series
Ratings
24
Severance Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 0.5
The Pleasures and Sorrows of WorkRated ★ 4.0- My TeacherRated ★ 5.0
SF8Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 3.0
- Doctor WhoRated ★ 4.5
- Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 5.0