Series
Ratings
189
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.0- Reckless ChallengeRated ★ 3.0
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 3.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.0
Love Is BlindRated ★ 2.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
Derry GirlsRated ★ 3.5
Derry GirlsRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.5
Rick and MortyRated ★ 4.0