Movies
Ratings
37
HK: Forbidden Super HeroRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Shaun of the DeadRated ★ 4.0
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
TangledRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 5.0