Titles you rated
Days of Being WildRated ★ 4.0
MelancholiaRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
TarRated ★ 3.5
You Will Meet a Tall Dark StrangerRated ★ 3.5
Eyes Wide ShutRated ★ 4.0
CasinoRated ★ 4.0
MahlerRated ★ 4.5
Armageddon TimeRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
SundownRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Small Time CrooksRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 4.0
Another WomanRated ★ 4.0