Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 4.0
My Golden KidsRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.5
It's a SinRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.5
Food Wars! The Fifth PlateRated ★ 4.5
Diary of a ProsecutorRated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
We Are Who We AreRated ★ 4.0
QuizRated ★ 4.5
LiveRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0