Movies
Ratings
957
The OutlawsRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
CocoRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Captain MarvelRated ★ 3.0
Memento MoriRated ★ 3.0
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
IntentionRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 1.5
Extreme JobRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0