Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 0.5
BrickRated ★ 1.5
Set It UpRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
Lisa FrankensteinRated ★ 3.0
Fountain of YouthRated ★ 3.0
ZiamRated ★ 1.0
The Old Guard 2Rated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Fear Street: Prom QueenRated ★ 1.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
The Electric StateRated ★ 4.0
Blood Red SkyRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Secret ObsessionRated ★ 1.5
Red EyeRated ★ 3.5