Series
Ratings
19
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
Band of BrothersRated ★ 3.5
High KickRated ★ 4.0
Fabulous BoysRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 3.5
Songgot: The PiercerRated ★ 2.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 3.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
Baek Jong-won's Alley RestaurantRated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The Fiery Priest Season 1Rated ★ 3.0