Movies
Ratings
1273
Tango & CashRated ★ 4.0
Body of LiesRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 3.0
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
The Big HitRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
White VengeanceRated ★ 2.0
What a Girl WantsRated ★ 3.0
Battlefield HeroesRated ★ 2.0
The Happy LifeRated ★ 3.0
The InvasionRated ★ 2.0
You've Got MailRated ★ 3.0
577 ProjectRated ★ 3.0
The Three MusketeersRated ★ 2.0
Tell Me SomethingRated ★ 4.0
Deep Blue SeaRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 2.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0