Titles you rated
The SubstanceRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Joint Security AreaRated ★ 5.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Sennyu-henRated ★ 2.5
Kimetsu no Yaiba Yukaku-hen Yukaku Ketsen-henRated ★ 3.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 2.5
Godzilla x Kong: The New EmpireRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- PilotRated ★ 1.5
The Fall GuyRated ★ 4.0- Love and LeashesRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.5