Titles you rated
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Going My HomeRated ★ 5.0
Marvel's Jessica JonesRated ★ 2.0
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 5.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 4.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Marvel's Luke CageRated ★ 3.0