Movies
Ratings
450
Ad AstraRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
Dark PhoenixRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0
Keys to the HeartRated ★ 2.5
Dumb and DumberRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.0
AkiraRated ★ 4.0