Movies
Ratings
218
BlindRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 1.5
If OnlyRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
Fifty Shades of GreyRated ★ 1.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 1.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 2.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 1.5
Jurassic WorldRated ★ 3.0
The Man Standing NextRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 1.5
Men in BlackRated ★ 4.5