Series
Ratings
86
Chicago TypewriterRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 3.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
My PrincessRated ★ 2.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 2.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 7Rated ★ 3.0
The Walking DeadRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.5