Titles you rated
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Inside meRated ★ 4.0
ItRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
DolittleRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
TangledRated ★ 3.5
Color Me TrueRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0