Titles you rated
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.5
LucaRated ★ 3.5
100 Yen LoveRated ★ 3.5
The MediumRated ★ 4.5
BacurauRated ★ 4.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
The Forest of LoveRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
I Am LoveRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.0