Movies
Ratings
308
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 5.0
The ClientRated ★ 5.0
Lethal Weapon 3Rated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Seven DaysRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
Wild CardRated ★ 4.0
Air Force OneRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0
Very Bad ThingsRated ★ 3.0
The GooniesRated ★ 3.0
The Family ManRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 2.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0