Series
Ratings
62
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.0
MirandaRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.5
JumongRated ★ 3.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.0
IRISRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 2.5
Abnormal SummitRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 2.5- Men on a MissionRated ★ 1.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 3.0